-

Amello raamatupidamisteenused

Meie ettevõte on orienteeritud kliendi vajadustele ning raamatupidamisprotsesside efektiivsele teostamisele, see võimaldab meil pakkuda kvaliteetset ja soodsat teenust samaaegselt - me oleme paindlikud ja arvestame alati kliendi soovidega.

Raamatupidamisteenus

Teostame Teie ettevõttele jooksvat raamatupidamist, mis sisaldab muuhulgas igakuise aruandluse koostamist: kasumiaruanne, bilanss, müügireskontro, ostureskontro, amortisatsiooni aruanne. Samuti hoolitseme selle eest, et Teie ettevõtte deklaratsioonid saaksid Maksu- ja Tolliametile õigeaegselt esitatud ning Teiepoolsed maksuküsimused kiire vastuse.

Teie ettevõtte raamatupidamisdokumentatsioon saab meie poolt ülevaadatud ning korda seatud, puudulikud dokumendid vormistame kokkuleppel ise ringi. Lisaks võime esindada Teie ettevõtet Äriregistris, Maksu- ja Tolliametis, Statistikaametis ning Haigekassas. Samuti teostame vajadusel pangaülekanded ja koostame lisaaruanded, et anda parem ülevaade Teie ettevõtte majandustegevusest.

Hinnapakkumise saamiseks täitke palun hinnapäringu ankeet. Hinnapäringu alusel koostame Teile esmase hinnapakkumise.

Raamatupidamisteenus erilahendusena

Raamatupidamise erilahendus on oma sisult äärmiselt paindlik teenus, mis on mõeldud ettevõtetele, kellele ei sobi tavapärane raamatupidamisteenus. Erilahenduse puhul lepime kokku tööülesanded ja tingimused iga kliendi puhul personaalselt, näiteks võib raamatupidaja käia ka kohapeal.

Ettevõtte vajadus erilahendusele selgub läbirääkimiste käigus, esialgu täitke palun hinnapäringu ankeet ning koos leiame kindlasti sobiva lahenduse raamatupidamise teostamiseks.

Erialane koolitus

Pakume kursusi raamatupidamise ja maksunduse valdkonnas, kursuse kavad leiate siit.

Meie kursuste laialdasem eesmärk on anda omapoolne panus ettevõtete raamatupidamise kvaliteedi tõstmiseks ja hoidmiseks.

Raamatupidaja värbamise tugiteenus

Kui arvate, et Teie ettevõttele ei ole siiski raamatupidamisteenus sobilik, aitame Teid sobiva raamatupidaja või pearaamatupidaja värbamisel. Selgitame välja millised tööülesanded peaksid Teie ettevõttes antud ametikohal olema ning osaleme töövestlustel, et anda omapoolne hinnang kandidaatide pädevuse osas.

Raamatupidaja värbamise tugiteenuse hind on kokkuleppel, küsige kindlasti täpsemat informatsiooni See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 6 191 341.