-

Amello raamatupidamisteenused

Amello on olnud järjekindel ja toetav koostööpartner ettevõtetele alates aastast 1999, mil avasime oma esimese kontori Tallinnas. Oleme nende aastate jooksul omandanud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ning üha uued ettevõtted on raamatupidamisteenuste osutaja valikul otsustanud just
meie kasuks. Tänaseks teenindame edukalt enam kui 150 äriühingut.

Usume, et meie tegevus on klientidele läbipaistev ja usaldusväärne ning meie poolt pakutavaid teenuseid jääb alati iseloomustama sõnapaar soodne kvaliteet.


Mõned arvamused meie klientidelt
(alljärgnevad arvamused pärinevad kliendiküsitlustest ning on avalikustatud üksnes kliendi nõusolekul)
 
"Iseloomustaksin raamatupidamisteenust sõnadega: kiire, soodne ja mõistlik. Hind ja teenuse kvaliteet on tasakaalus - kõik, mida vaja on olnud, on tehtud."
Esti Ehatamm, ettevõtja
 
"Olen teenusega väga rahul. Raamatupidaja on alati kättesaadav ja küsimuste korral on kiired vastused. Raamatupidamine on läinud nii sujuvaks, et ei pane seda enam tähelegi. Inimesed Amellos teavad, mida teevad."
Urmas Ruus, ettevõtja
 
"Kasutame Amello teenuseid juba pikaajaliselt. Seni ei ole mingeid probleeme esinenud ning saame alati abi ja vastuseid oma küsimustele. Omalt poolt sooviksime veel, et lisaksite oma teenuste hulka ka Intrastat aruande koostamise."
Karin-Tiiu Türk, ettevõtja
 
"Olen Amelloga väga rahul, selles firmas arvestatakse kliendi soovide ja eripäradega. Amello on väga usaldusväärne ja abivalmis partner."
Riina Antje, ettevõtja
 
"Töö on hästi korraldatud, hind on mõistlik ning kõik küsimused saavad kiirelt lahenduse. Hindan ka seda, et käiakse ise dokumentidel järgi."
Erki Tiivas, ettevõtja
 
"Soovitan Amellot teistelegi! Raamatupidaja muretseb alati, kui dokumendid on toomata ja tuletab meelde deklaratsioonide tähtaegu, et kõik saaks õigeks ajaks valmis."
Ivar Liivamägi, ettevõtja
 
"Teenusega olen rahul ning raamatupidaja on kindlasti kiitust väärt. Kõik on korrektne ja õigeaegselt valmis, seetõttu peame ise raamatupidamisele vähe mõtlema - kui ka vahel harva on tekkinud mõned vead, siis need saavad alati ruttu parandatud."
Hardi Sui, ettevõtja